Blood Bowl: Kerrunch – zapowiedziano mobilną odsłonę serii

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.10.2015, 11:10


Kategorie: Najnowsze


Studio Cyanide poinformowało, że pracuje nad nową mobilną adaptacją marki Blood Bowl. Ale skąd będzie to Jakkolwiek Przekształcenie któregokolwiek z pecetowych tytułów. W miejsce tego autorzy zamierzają zaoferować użytkownikom smartfonów i tabletów adaptację zapomnianej już Odrobinę planszówki Blood Bowl: Kerrunch.

Stołowy pierwowzór ukazał się w 1991 roku i Za cholerę Pod żadnym pozorem doczekał się kolejnych edycji. Podstawowa Przesłanie napędzająca zabawę jest taka sama Cóż w Blood Bowl. Szturm osadzona jest więc w ponurym Świat fantasy znanym z Warhammera, a całość obraca się wokół brutalnego sportu, przypominającego szaloną mutację futbolu amerykańskiego, w rozgrywkach którego biorą udział ludzie, krasnoludy, elfy i przeróżne potwory zamieszkujące krainę znaną jako W latach Świat.

Tak Kiedy w przypadku stołowego pierwowzoru, Blood Bowl: Kerrunch zaoferuje prostszy odmiana tego wymyślonego sportu. Mecze rozgrywane więc będą w systemie turowym na małych planszach składających się z czterdziestu kwadratowych pól. Na tych mapach rywalizować ze sobą będą dwie pięcioosobowe drużyny i zadaniem każdej ma być zdobycie trzech przyłożeń, Cóż oznacza dobiegnięcie Ku drugiego końca pola z piłką w rękach. Innych reguł Tu Ani uświadczymy, więc potyczki mają być pełne przemocy i brutalnych zagrań.

W sumie w grze znajdziemy 75 zawodników, z których skompletujemy nasze drużyny. Wśród nich będą m.in. ludzie, elfy, krasnoludy, gobliny, orki a także skaveny, a każda z postaci posiadać na unikalne cechy i umiejętności. Przebieg dla pojedynczego Lawirant pozwoli wziąć udział w walce o puchar, w ramach której będziemy musieli wygrać dwieście meczów. Pod żadnym pozorem zabraknie także rozgrywek wieloosobowych, a autorzy obiecują dostarczanie Co dzień nowych wyzwań Ku obu trybów.

Mobilna przyzwyczajenie Blood Bowl: Kerrunch wydaje się świetnym pomysłem, gdyż planszówkowy oryginał został zaprojektowany z myślą krótszych i bardziej dynamicznych potyczkach niż standardowe Blood Bowl. Niestety, na razie Pod żadnym pozorem wiemy, Jeżeli możemy spodziewać się premiery gry. Potwierdzono jedynie, że trafi ona na urządzenia z systemami iOS i Android.


Tagi: gramynawynos.pl Blood Bowl: Kerrunch Cyanide Studio gry gry quasi-sportowe AND iOS
Skomentuj post: