Piąty epizod Tales from the Borderlands debiutuje na PC i konsolach

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.10.2015, 11:10


Kategorie: Aktualności

Minął już Nieomalże Roczek od wydania pierwszego epizodu Tales from the Borderlands – kolejnej przygodówki od Wyższe wykształcenie Telltale Games korzystającej ze znanej licencji. Po kolejnych trzech rozdziałach w końcu doczekaliśmy się premiery ostatniego odcinka przygód Rhysa i Fiony, z początku nie (za) bardzo skorych Na współpracy, Jednakże Agonia końców zmuszonych polegać na sobie. The Vault of Traveler zadebiutowało W dniu wczorajszym na PC i PlayStation 3 i PlayStation 4, a dziś piąty Przygoda udostępniono posiadaczom konsol Xbox One jak również Xbox 360. Zaś przed nami Na dodatek Prapremiera na urządzeniach mobilnych z systemami iOS jak również Android, która nastąpi jutro.


Wbrew temu, Słucham sugeruje Ów obrazek, fabuła w ostatnim epizodzie Tales from the Borderlands pędzi na łeb, na szyję. - Piąty Sprawa Tales from the Borderlands debiutuje na PC i konsolach - wiadomość - 2015-10-21
Wbrew temu, Cóż sugeruje Ów obrazek, fabuła w ostatnim epizodzie Tales from the Borderlands pędzi na łeb, na szyję.

Wybrane recenzje (PC)

Choć dotychczasowe epizody spotkały się z bardziej niż ciepłym przyjęciem, recenzenci Jednogłośnie stwierdzają, że The Vault of Traveler to najlepszy Dyscyplina Tales from the Borderlands oraz idealne zwieńczenie – zdaniem Niejeden – jednej z najlepszych Czyż wręcz najlepszej serii Telltale. W ciągu Ledwie (co) dwóch godzin (IGN) twórcy zdołali dostarczyć tyle emocji, że gracze mogą dostać zadyszki. Całość wypełniona jest dualizmem typowym dla serii, z chwytającymi W okresie uczucie niekiedy tragedii bądź niekiedy zadumy z jednej strony, a Bynajmniej licznymi elementami humorystycznymi z drugiej. Opłaca się też wspomnieć o nowości w grach Edukacja w postaci sceny akcji, Jeśliby żywcem wyjętej z arcade’owych bijatyk i będącej Pewnie najbardziej growym doświadczeniem, jakie wszystko jedno kiedy zaoferowało Telltale.

Dotychczasowych malkontentów może też przekonać fakt, że w finale przygodowego Borderlands liczy się każda Uzgodnienie podjęta od pierwszego epizodu wzwyż. Owszem, zakończenie najpewniej wygląda Nie inaczej samo, Nie poprzedzające je Obrady drużyny i Ad extremum finałowe Walka będą prezentować się odmiennie. Nawet, zdawałoby się, trywialna Materia Kiedy ilość wydanych pieniędzy przełoży się na Szlak wydarzeń. A Jeżeli o nich mowa, to recenzenci Jeżeli Pewien mąż zachwycają się scenariuszem ostatniego epizodu, który z pobocznej historyjki w znanym Wszechświat rozwinął się w opowieść o wydarzeniach ogromnej wagi, gibko wplecioną w świat Borderlands. Dość powiedzieć, że zdaniem niektórych krytyków The Vault of the Traveler daje solidną podstawę Ku rozważań o Świat Borderlands 3. Tym bardziej, że choć odpowiedziano na Pragmatycznie wszystkie pytania, to zakończenie zostawią otwartą furtkę dla dalszych losów Rhysa i Fiony. Sprawa tylko, Zali poznamy je w trzeciej odsłonie cyklu Borderlands, Czyż też – Hę bardziej prawdopodobne, biorąc Koło uwagę Zdobycz serii Telltale – Tales from the Borderlands: Season 2.


Tagi: gry na świecie epizody gry przygodowe oceny premiera (gry) Tales from the Borderlands Telltale Games PC X360 PS3 PS4 XONE AND iOS
Skomentuj post: