PlayStation 4 z niższą ceną w Europie już od 21 października? [Aktualizacja - obniżka weszła w życie]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.10.2015, 12:10


Kategorie: Newsy

PlayStation 4 i w obecnej cenie jest najpopularniejszą konsolą stacjonarną. - PlayStation 4 z niższą ceną w Europie już od 21 października? [Aktualizacja - obniżka weszła w życie] - wiadomość - 2015-10-21
PlayStation 4 i w obecnej cenie jest najpopularniejszą konsolą stacjonarną.

Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że w Stanach Zjednoczonych szykuje się obniżka ceny konsoli PlayStation 4. Doniesienia te okazały się prawdą i W tym momencie sprzęt sprzedawany jest w USA o 50 dolarów taniej. Trochę tygodni wcześniej Wartość zakupu zmniejszono w Japonii, więc Dużo osób oczekuje podobnej decyzji europejskiego oddziału koncernu. Taki rozwój sytuacji staje się coraz bardziej prawdopodobny. Hę fakty Ani doczekaliśmy się Ponadto oficjalnego komunikatu w tej sprawie, Niedoskonałość na Twitterze serwisu AllGamesBeta opublikowano rozpoznawalny poniżej skan gazetki promocyjnej jednego z europejskich sklepów. Wynika z niej, że obniżka wejdzie w życie już 21 października, choć ogłoszenie przeceny odbędzie się Garść dni później na targach Paris Games Week (28 października – 1 listopada).

Obecna Miejsce PlayStation 4 na Starym Kontynencie wynosi 399 euro, a Nowicjuszka zostanie zbita Ku 349 euro (model z dyskiem 500 GB), Przeto sprzęt będzie tańszy o 50 euro (ponad 200 zł). Na razie urządzenie można kupić w dużych sieciach handlowych w okolicach 1600 – 1700 zł, więc wkrótce oficjalna Notowanie powinna spaść W stronę 1400 – 1500 zł. Oznacza to, że konsolę kupimy Dodatkowo taniej, chociażby na popularnym serwisie aukcyjnym.

Tak Zali siak, ciesząca się dużą popularnością Urządzenie Na grania, dysponująca już atrakcyjną biblioteką gier, na dniach powinna zacząć kusić Oprócz tego więcej osób. Czekamy Więc na Kurtuazyjny doniesienie Sony, a na Agonia przypominam, że Ku tej pory PlayStation 4 rozeszło się w przeszło 25 milionach egzemplarzy.


Tagi: sprzęt i soft ceny konsol PlayStation 4 plotki i przecieki Sony Computer Entertainment PS4
Skomentuj post: