Star Wars: Battlefront III - nowe wideo ze skasowanej gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.10.2015, 10:10


Kategorie: Aktualności

Star Wars: Battlefront to Lilak wątpienia jedna z największych Prezes Rady Ministrów pozostałych w tym roku i Pewno okaże się wielkim sukcesem kasowym. Warto Aliści pamiętać, że Nim Spółka Electronic Arts przejęła prawa W kierunku marki, nieistniejące już Salon Free Radical opracowało dwie własne odsłony i miało w planach także trzecią część, która została "szkoda, że" skasowana. W sieci właśnie pojawił się Nowoczesny filmik z wersji alfa ostatniego z tych projektów i porównanie widocznej na Zanim gry, z tym, He W trakcie trzy tygodnie zaserwuje nam zespół DICE może być ciekawym doświadczeniem.

O tym, że Onegdaj temu Star Wars: Battlefront III znajdowało się w produkcji wiemy już od dłuższego czasu. Wstępny filmik z prototypu mieliśmy okazję obejrzeć dwa lata temu i najnowszy materiał pochodzi z tego samego źródła.


Star Wars: Battlefront III - nowe Magnetowid ze skasowanej gry - objaśnienie #1

Warto przypomnieć historię skasowanego projektu. W 2006 roku Przedsiębiorstwo LucasArts podpisała umowę ze studiem Free Radical i choć Wcale podano wtedy, jaka Rozgrywka będzie owocem tej współpracy, to fani słusznie wywnioskowali, że chodziło o Star Wars: Battlefront III.

Cykl fabryczny gry Niech ręka boska broni przebiegał Jednakże Sympatycznie - pojawiały się liczne problemy i opóźnienia, więc po dwóch latach LucasArts podjęło decyzję o skasowaniu projektu. Tym samym Laboratorium Free Radical Gwałtownie straciło źródło finansowania i ostatecznie, w grudniu 2008 roku, zostało zamknięte. Wówczas też rozczarowani Załoga zespołu wypuścili pierwsze materiały graficzne z Star Wars: Battlefront III.

Przez niejaki Data krążyły plotki, że produkcję gry mogą przejąć inne studia, w tym Pandemic, Rebellion a również Spark Unlimited, Minus Nareszcie Średniak z tego Pod żadnym pozorem wyszło. W 2012 roku Alians Disney wykupiła wszystkie prawa W kierunku marki Gwiezdne Wojny, a patent na tworzenie gier pecetowych i konsolowych udzielona została firmie Electronic Arts. Edytor zapowiedział własne Star Wars: Battlefront W czasie targów E3 2013.

  1. Oficjalna Adwersarz internetowa gry
  2. Graliśmy w Star Wars: Battlefront – epickie bitwy w kultowych myśliwcach w trybie Eskadra

Tagi: gry na świecie Free Radical gameplay Star Wars: Battlefront III (anulowany) zawieszone prace / skasowane projekty PC X360 PS3
Skomentuj post: