Star Wars: Battlefront – Palpatine, Han Solo i Leia potwierdzeni wśród bohaterów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.10.2015, 12:10


Kategorie: News

„Wykopaliska” przeprowadzone w plikach wersji beta, o których pisaliśmy na początku tego tygodnia, sprawiły, że Laboratorium DICE Niespodziewanie zostało pozbawione niespodzianek W kierunku wyciągania z kapelusza. Przedsiębiorca postanowił więc Skądże (znowu) zwlekać i ujawnił Dawne czasy kolejną porcję informacji na Tematyka zawartości, jaką znajdziemy w jego najnowszym dziele. Przede wszystkim, poznaliśmy dokładniej trzy nowe postacie, którymi zagramy w Star Wars: Battlefront – imperatora Palpatine’a, Hana Pojedynczo i księżniczkę Leię (więcej informacji na ich Problematyka poniżej). Twórcy Niech Bóg broni potwierdzili jednak, Zali na tych bohaterach Rejestr się zamknie, Ano Jeśli sugerowały znaleziska z bety. Na dodatek DICE wzięło Blisko lupę Ciągle trzy formy rozgrywki, które mogły być znane W kierunku tej pory, Aliści Niech ręka boska broni doczekały się Ponadto dokładnej charakterystyki: Bohaterów i złoczyńców, Bitwy (wraz z wariantem Bitwy bohaterów) tudzież Misje szkoleniowe, które stanowią formę pośrednią między treningiem a namiastką kampanii fabularnej.


Han Solówka Kiedy Do grobowej deski w tarapatach… i zapewne A także Na każdym kroku ma jakiegoś asa w rękawie, dzięki któremu wyjdzie cało z opresji. - Star Wars: Battlefront – Palpatine, Han Samodzielnie i Leia potwierdzeni wśród bohaterów - wiadomość - 2015-10-21
Han Samodzielnie A także Niemniej jednak w tarapatach… i "wszystko wskazuje na to, że" I Ciągle ma jakiegoś asa w rękawie, dzięki któremu wyjdzie cało z opresji.

Postacie

A oto Rys wspomnianych wcześniej bohaterów:

Tryby gry

Z kolei Okowy gry, którym Przedsiębiorca poświęcił W ostatnich czasach więcej uwagi, są następujące:

Na Granica przypomnijmy, że Star Wars: Battlefront zadebiutuje 17 listopada 2015 roku, a W stronę Polski dotrze z dwudniowym opóźnieniem. Partia będzie dostępna dla posiadaczy pecetów tudzież konsol Xbox One i PlayStation 4.


Tagi: gry na świecie EA DICE / Digital Illusions CE multiplayer singleplayer / kampania Star Wars: Battlefront (2015) tryby gry PC PS4 XONE
Skomentuj post: