The Journey Down – przygodówka inspirowana Grim Fandango walczy o pieniądze na Kickstarterze

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.10.2015, 01:10


Kategorie: Najnowsze

Trudno odmówić The Journey Down ładnie oldskulowej, a jednocześnie dość niespotykanej stylistyki. - The Journey Down – zbiórka pieniędzy na przygodówkę inspirowaną Grim Fandango - wiadomość - 2015-10-21
Trudno odmówić The Journey Down przytulnie oldskulowej, a jednocześnie dość niespotykanej stylistyki.

The Journey Down to tytuł, który renomowany jest fanom przygodówek od dobrych pięciu lat (począwszy od debiutu nazwanej Nie inaczej „darmówki”, rozszerzonej po dwóch latach Ku wersji komercyjnej), Ale skąd zakładam, że naszym czytelnikom mógł Wykluczone obić się o uszy. Mowa Tutaj o klasycznej, pełnej humoru przygodówce point-and-click, która na tle licznej konkurencji wyróżnia się afrykańsko-jamajskim klimatem a również stylistyką przypominającą kultowe Grim Fandango od LucasArts. Teraz Salon SkyGoblin prowadzi akcję na Kickstarterze, której celem jest Zgromadzenie pieniędzy na dokończenie trzeciego i ostatniego epizodu opowieści rozpoczętej Z powodu Chapter One w 2012 roku, a następnie kontynuowanej Wskroś Chapter Two w 2014 roku. Twórcy potrzebowali 300 tysięcy koron szwedzkich (ok. 36 tysięcy dolarów) – i Ów Zamysł udało im się już osiągnąć. Tym samym możemy oczekiwać, że Chapter Three trafi w okolicach września 2016 roku w ręce pecetowców i użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS.

Akcja The Journey Down toczy się w świecie rzeczywistym ukazanym w krzywym zwierciadle – w krainie rządzonej Za przyczyną potężną firmę energetyczną, która nieludzko zakazała wyjeżdżania W okresie granicę. Fabuła opowiada o perypetiach Bwany, pracownika stacji paliw dla samolotów i życiowego nieudacznika. Jego Historia odmienia się (trudno orzec, na lepsze Czyżby gorsze), Jak tylko pewnego dnia spotyka tajemniczą kobietę pragnącą zapoznać się z pewnym starym dziennikiem, leżącym na strychu w domu protagonisty. W Ów sposób rozpoczyna się przygoda, w której Bwana u boku pięknej nieznajomej rusza Sztuczność „kraniec świata”, stając się uciekinierem ściganym Za pomocą energetyczną korporację.

Zbiórka na omawianą produkcję potrwa Na dobitek/dobitkę dziesięć dni, Na 31 października. Jeśli w tym czasie uda się zgromadzić 370 tysięcy koron (ok. 44,4 tys. dolarów), Chapter Three otrzyma bardziej urozmaiconą ścieżkę dźwiękową – Przeto stanie się Dodatkowo lepsze tam, gdzie odbiorcy poprzednich odcinków upatrują jednej z największych zalet The Journey Down.


Tagi: gry na świecie epizody Kickstarter przygodówki point-and-click SkyGoblin The Journey Down zbiórki pieniędzy PC iOS
Skomentuj post: