The Journey Down – przygodówka inspirowana Grim Fandango walczy o pieniądze na Kickstarterze

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.10.2015, 01:10


Kategorie: Najnowsze

Trudno odmówić The Journey Down ujutno oldskulowej, a jednocześnie dość niespotykanej stylistyki. - The Journey Down – zbiórka pieniędzy na przygodówkę inspirowaną Grim Fandango - wiadomość - 2015-10-21
Trudno odmówić The Journey Down sympatycznie oldskulowej, a jednocześnie dość niespotykanej stylistyki.

The Journey Down to tytuł, który znajomy jest fanom przygodówek od dobrych pięciu lat (począwszy od debiutu nazwanej Ani chybi „darmówki”, rozszerzonej po dwóch latach Ku wersji komercyjnej), Mankament zakładam, że naszym czytelnikom mógł Jeszcze czego obić się o uszy. Mowa Tutaj o klasycznej, pełnej humoru przygodówce point-and-click, która na tle licznej konkurencji wyróżnia się afrykańsko-jamajskim klimatem tudzież stylistyką przypominającą kultowe Grim Fandango od LucasArts. Akurat Atelier SkyGoblin prowadzi akcję na Kickstarterze, której celem jest Nasiadówka pieniędzy na dokończenie trzeciego i ostatniego epizodu opowieści rozpoczętej Na skutek Chapter One w 2012 roku, a następnie kontynuowanej Za przyczyną Chapter Two w 2014 roku. Twórcy potrzebowali 300 tysięcy koron szwedzkich (ok. 36 tysięcy dolarów) – i Ów Zamysł udało im się już osiągnąć. Tym samym możemy oczekiwać, że Chapter Three trafi w okolicach września 2016 roku w ręce pecetowców i użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS.

Akcja The Journey Down toczy się w świecie rzeczywistym ukazanym w krzywym zwierciadle – w krainie rządzonej Wskutek potężną firmę energetyczną, która nietolerancyjnie zakazała wyjeżdżania W okresie granicę. Fabuła opowiada o perypetiach Bwany, pracownika stacji paliw dla samolotów i życiowego nieudacznika. Jego Historia odmienia się (trudno orzec, na lepsze Czyżby gorsze), Od kiedy pewnego dnia spotyka tajemniczą kobietę pragnącą zapoznać się z pewnym starym dziennikiem, leżącym na strychu w domu protagonisty. W Ów sposób rozpoczyna się przygoda, w której Bwana u boku pięknej nieznajomej rusza Na zewnątrz „kraniec świata”, stając się uciekinierem ściganym Wskroś energetyczną korporację.

Zbiórka na omawianą produkcję potrwa Ciągle dziesięć dni, Ku 31 października. Jeśli w tym czasie uda się zgromadzić 370 tysięcy koron (ok. 44,4 tys. dolarów), Chapter Three otrzyma bardziej urozmaiconą ścieżkę dźwiękową – Znakiem tego stanie się Ciągle lepsze tam, gdzie odbiorcy poprzednich odcinków upatrują jednej z największych zalet The Journey Down.


Tagi: gry na świecie epizody Kickstarter przygodówki point-and-click SkyGoblin The Journey Down zbiórki pieniędzy PC iOS
Skomentuj post: