Wieści ze świata (Doom, Guitar Hero Live, Valkyria of the Blue Revolution, adapter XOne do PC) 21/10/2015

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.10.2015, 03:10


Kategorie: News

Promocje Steama

Promocja dnia (do środy 21.10 Na godz. 19:00):

Promocja dnia (do czwartku 22.10 Ku godz. 19:00):

Szaleństwo w środku tygodnia (do piątku 23.10 Ku godz. 19:00):

Midweek Madness: 20-lecie serii Worms (do 23.10 Na godz. 19:00) – WWW – między innymi:

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 26.10 Ku godz. 19:00) – Obniżka cen 142 gier – WWW

Promocje GOG.com

Weekly Staff Picks: Olden Times (do czwartku 22.10 Na godz. 5:59), WWW:

Doom – alfa-testy odbędą się w najbliższy weekend

Studio id Soft ogłosiło, że pecetowe i konsolowe alfa-testy multiplayera w strzelance Doom będą miały Rola w najbliższy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( (w dniach 23-25 października). Jak najbardziej A także wcześniej zapowiadano, wezmą w nich udział Chociaż wybrani spośród graczy, którzy kupili grę Wolfenstein: The New Order przedpremierowo i zrealizowali otrzymany z nią Szyfr W kierunku testów na odpowiedniej stronie. Jeśli zaliczacie się Ku tego grona, zacznijcie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową – zaprosiny W kierunku alfy otrzymacie od Bethesdy mailem. Więcej informacji na Fabuła weekendowych rozgrywek (w tym wymagania sprzętowe) znajdziecie tutaj i tutaj.

Guitar Hero Live – soundtrack W stronę odsłuchania na Spotify

Z okazji wczorajszej premiery gry Guitar Hero Live (która zbiera nawiasem/prawdę mówiąc całkiem dobre oceny), firma Activision zamieściła na Spotify pełną ścieżkę dźwiękową ze swojej najnowszej produkcji muzycznej. Wykład Tutaj o 232 utworach od mnóstwa znanych wykonawców.

Xboksowy gramofon Blisko Windows 10 trafił na rynek


Wieści ze świata (Doom, Guitar Hero Live, Valkyria of the Blue Revolution, gramofon XOne Ku PC) 21/10/2015 - tablica #2

Xboksowy gramofon Na komputera z systemem Windows 10, który Korporacja Microsoft zaprezentowała niecałe dwa tygodnie temu, trafił na rynek. Urządzenie, podłączane Via Dom USB, m.in. pozwala korzystać bezprzewodowo z pada od Xboksa One i ułatwia strumieniowanie Turniej między konsolą a pecetem. Sugerowana Stawka adaptera na rynku zachodnim wynosi 24,99 dolarów (ok. 94 zł), W dodatku można go dostać w pakiecie z kontrolerem od XOne W trakcie 79,95 dolarów (ok. 300 zł). Urządzenie Takiego jest Dzisiaj oferowane na rynku polskim.

SEGA zarejestrowała nazwę Valkyria of the Blue Revolution

Jak donosi blog Esuteru (tamtejszy Napis przetłumaczył Polygon), w Japońskim Urzędzie Patentowym firma SEGA zarejestrowała Zapowiedź towarowy Valkyria of the Blue Revolution. Gdzie tam Słychać o Zanim Liliput Za tym, że ma związek z grami wideo, Jednak konfiguracja nazwy sugeruje, że może chodzić o kolejną odsłonę taktyczno-jRPG’owej serii Valkyria Chronicles, która w Kraju Kwitnącej Wiśni znana jest jako Valkyria of the Battlefield.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…oraz najnowsze filmy:


Tagi: gry na świecie akcesoria dla graczy alfa-testy muzyka z gier patenty i znaki towarowe Spotify Wieści ze świata Windows 10
Skomentuj post: