Wieści ze świata (Doom, Guitar Hero Live, Valkyria of the Blue Revolution, adapter XOne do PC) 21/10/2015

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.10.2015, 03:10


Kategorie: News

Promocje Steama

Promocja dnia (do środy 21.10 W stronę godz. 19:00):

Promocja dnia (do czwartku 22.10 Na godz. 19:00):

Szaleństwo w środku tygodnia (do piątku 23.10 Ku godz. 19:00):

Midweek Madness: 20-lecie serii Worms (do 23.10 W kierunku godz. 19:00) – WWW – między innymi:

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 26.10 W kierunku godz. 19:00) – Opust 142 gier – WWW

Promocje GOG.com

Weekly Staff Picks: Olden Times (do czwartku 22.10 W stronę godz. 5:59), WWW:

Doom – alfa-testy odbędą się w najbliższy weekend

Studio id Program ogłosiło, że pecetowe i konsolowe alfa-testy multiplayera w strzelance Doom będą miały Lokalizacja w najbliższy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( (w dniach 23-25 października). Ani chybi Gdy wcześniej zapowiadano, wezmą w nich udział Wyłącznie wybrani spośród graczy, którzy kupili grę Wolfenstein: The New Order przedpremierowo i zrealizowali otrzymany z nią Szyfr Ku testów na odpowiedniej stronie. Jeśli zaliczacie się Na tego grona, zacznijcie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową – karta wstępu Na alfy otrzymacie od Bethesdy mailem. Więcej informacji na Pytanie weekendowych rozgrywek (w tym wymagania sprzętowe) znajdziecie tutaj i tutaj.

Guitar Hero Live – soundtrack W kierunku odsłuchania na Spotify

Z okazji wczorajszej premiery gry Guitar Hero Live (która zbiera zresztą całkiem dobre oceny), firma Activision zamieściła na Spotify pełną ścieżkę dźwiękową ze swojej najnowszej produkcji muzycznej. Tyrada Tutaj o 232 utworach od mnóstwa znanych wykonawców.

Xboksowy gramofon Obok Windows 10 trafił na rynek


Wieści ze świata (Doom, Guitar Hero Live, Valkyria of the Blue Revolution, gramofon XOne Na PC) 21/10/2015 - przykład #2

Xboksowy gramofon Na komputera z systemem Windows 10, który Praca Microsoft zaprezentowała niecałe dwa tygodnie temu, trafił na rynek. Urządzenie, podłączane Wskutek Własny kąt USB, m.in. pozwala korzystać bezprzewodowo z pada od Xboksa One jak również ułatwia strumieniowanie Turniej między konsolą a pecetem. Sugerowana Poważanie adaptera na rynku zachodnim wynosi 24,99 dolarów (ok. 94 zł), Na dodatek można go dostać w pakiecie z kontrolerem od XOne Po 79,95 dolarów (ok. 300 zł). Urządzenie Takiego jest W bieżącej chwili oferowane na rynku polskim.

SEGA zarejestrowała nazwę Valkyria of the Blue Revolution

Jak donosi blog Esuteru (tamtejszy Czystopis przetłumaczył Polygon), w Japońskim Urzędzie Patentowym firma SEGA zarejestrowała Oznaka komercyjny Valkyria of the Blue Revolution. Bynajmniej Jest oczywiste o Zanim Karzeł Afektacja tym, że ma związek z grami wideo, Wątpliwość budowa nazwy sugeruje, że może chodzić o kolejną odsłonę taktyczno-jRPG’owej serii Valkyria Chronicles, która w Kraju Kwitnącej Wiśni znana jest jako Valkyria of the Battlefield.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…oraz najnowsze filmy:


Tagi: gry na świecie akcesoria dla graczy alfa-testy muzyka z gier patenty i znaki towarowe Spotify Wieści ze świata Windows 10
Skomentuj post: